• Puszki spożywcze

Aby sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom nabywcy, jako jeden z liderów na rynku oferujemy puszki konserwowe wyłącznie wysokiej jakości. Naszym celem jest dostarczenie Państwu kompleksowej oferty, adekwatnej do Państwa zamierzeń kulinarno-produkcyjnych. Nasze puszki spożywcze wykonane są z odpowiedniego do kontaktu z żywnością materiału, emaliowane, estetyczne i pojemne, doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnej i amatorskiej kuchni, jak i na linii produkcyjnej producenta żywności. Szeroki wybór kształtów, pojemności i liczby sztuk w zestawie pozwala doskonale dopasować zamówienie do swoich preferencji. 

Puszki spożywcze do konserw od JN Pack to wszystko, czego potrzebujesz, by przygotować trwałe, świeże, odpowiednie do spożycia konserwy, weki i przetwory, zarówno na linii produkcyjnej, jak i samodzielnie w domu.

W branży spożywczej można zauważyć stale rosnący popyt na produkty konserwowe, zarówno w formie gotowych dań i przetworów, jak i wstępnie przygotowanych do dalszego gotowania półproduktów. Docelowymi klientami dla takiego asortymentu są zarówno firmy, w tym szeroko rozumiana gastronomia, jak i gospodarstwa domowe. Tendencja w zakresie popytu na konserwy sprawia, że wzrasta także zapotrzebowanie na materiały niezbędne do ich przygotowania, m.in. właśnie na puszki spożywcze.

Nasze puszki konserwowe oferujemy w komplecie z wieczkiem łatwootwieralnym EasyOpen, a niektóre modele także z plastikową pokrywką zamienną, dla otwartych już konserw i przetworów przechowywanych w lodówce. Wszystkie towary z asortymentu znajdą Państwo u nas w atrakcyjnej cenie. Polecamy także specjalistyczne urządzenia dedykowane puszkom spożywczym do konserw – zamykarki. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą JN Pack – naszymi puszkami spożywczymi do konserw, produktami z dodatkowymi plastikowymi dekielkami, a także gotowymi zestawami hurtowymi. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami Klienta.