• Puszki + plastikowe pokrywki

Puszki spożywcze blaszane + plastikowe pokrywki doskonale sprawdzą się w kuchni domowej i restauracyjnej – dodatkowe zabezpieczenie ochroni zawartość opakowania nawet po jego otwarciu. Nic też nie szkodzi na przeszkodzie, by puszkę spożywczą do konserw wykorzystać w produkcji gotowych dań i plastikowe wieczko puszki dołączyć do niej jako atrakcyjne urozmaicenie zakupu. Dlaczego model puszka + plastikowa pokrywka to propozycja idealna w asortymencie naszego sklepu internetowego?

Konserwy kojarzą się przede wszystkim z długotrwałą przydatnością do spożycia. Odpowiednie przygotowanie termiczne jedzenia oraz prawidłowe zamknięcie go np. właśnie w puszce spożywczej do konserw sprawia, że konserwy i przetwory zachowują świeżość i można je przechowywać w niemal każdych warunkach. Zdarza się jednak, że zawartość opakowania nie jest spożywana od razu, a pozostawienie otwartej puszki w lodówce lub szafce, sprawia, że potrawa bardzo szybko traci przydatność do spożycia. Odpowiednie zabezpieczenie zarówno na etapie produkcji, jak i przechowywania po otwarciu gwarantuje więc adekwatną do oczekiwań odbiorcy trwałość.

Warunkiem takiej wygody jest jednak wysoka jakość produktu – zarówno zawartości, jak i samej puszki spożywczej blaszanej. Odpowiedni dla żywności metal oraz dokładność wykonania to priorytety dla producenta puszek i naszego sklepu internetowego, podobnie jak komfortowe, łatwootwieralne wieczko, uniwersalność asortymentu oraz szeroki wybór pojemności i wymiarów puszek spożywczych do konserw. Atrakcyjna, konkurencyjna cena to także niewątpliwa zaleta naszej oferty, która pozwala nam od wielu lat działać z sukcesem w branży.

Puszki konserwowe blaszane do konserw proponujemy Państwu w zestawach od 41 do 200 sztuk, w zależności od pojemności, z wieczkami optymalnie dobranymi do liczebności pakietu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty na poszczególne pozycje z asortymentu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także zestawy bez dodatkowych wieczek oraz dedykowane puszkom zamykarki.