• Oferta Paletowa

Opakowania z metalu w ofercie paletowej JN Pack dedykowane są przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy wykazują zapotrzebowanie na znaczące ilości puszek spożywczych i innych naszych produktów. Sprawdzą się jednak w każdego typu produkcji konserw, także tej domowej i amatorskiej. Puszki spożywcze dostępne w naszej ofercie pomogą szybko, łatwo i wygodnie przygotować konserwy, pasztety, przetwory i inne dania, które chcą Państwo długotrwale przechowywać po obróbce termicznej. Zamknięte za pomocą zamykarki do puszek, konserwy wykorzystujące nasze opakowania długotrwale utrzymają przydatność potraw i półproduktów do spożycia.

Oferta paletowa dla opakowań z metalu to doskonała okazja dla firm oraz dla innych klientów, którzy z różnych względów chcą przygotować zapas magazynowy puszek spożywczych. Większa ilość egzemplarzy niż w pozostałych zestawach pozwala mieć pewność, że pojemniki będą dostępne zawsze wtedy, gdy są potrzebne. Trwałe, wytrzymałe na uszkodzenia i wykonane z surowca dopuszczonego do kontaktu z żywnością, sprawdzą się zarówno na liniach produkcyjnych przemysłu spożywczego, jak i w domowych kuchniach, nastawionych na przygotowywanie przetworów z sezonowych produktów. Oferta paletowa opakowań z metalu obejmuje różnorodne modele puszek konserwowych, zróżnicowane pod kątem pojemności i wymiarów. 

Wybierając ofertę paletową, zyskują Państwo atrakcyjne, niskie ceny produktów oraz komfortową dostawę. Zachęcamy do sprawdzania naszych aktualnych promocji, dzięki którym warunki współpracy będą jeszcze korzystniejsze. Opakowania z metalu, które proponujemy, zostały przygotowane przez doświadczonych, sprawdzonych producentów, czas realizacji zamówień jest krótki, wysyłka i dostawa przebiega w bezpiecznych, odpowiednich warunkach, dbamy także o wysoki poziom obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości dotyczące naszej propozycji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do składania zamówień telefoniczne lub za pośrednictwem sklepu internetowego.