• O nas

JN Pack Sp. z o.o. – producent i dystrybutor, dzięki któremu branża spożywcza otwiera się na wyższy standard.

Podbijamy rynek wieczek i opakowań spożywczych od 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie i troska o każdy detal sprawiają, że oferowane przez nas usługi i produkty są doskonałej jakości, a współpraca przebiega na dogodnych warunkach, które cenią zarówno duże przedsiębiorstwa z branży spożywczej, jak i mniejsze firmy, działające na tym rynku. Utrzymujemy wykwalifikowaną i sumienną kadrę pracowników, którzy dbają o satysfakcję naszych Klientów i przygotowują dla nich optymalnie dobraną, spełniającą wszelkie wymagania i potrzeby ofertę.

Asortyment naszego sklepu internetowego Puszki Spożywcze to wyselekcjonowana, sprawdzona propozycja, wypracowana w porozumieniu z czołowymi, światowymi producentami opakowań spożywczych. Zapewniamy korzystne, konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Oferta JN Pack Sp. z o.o. opiera się na szerokim wyborze wieczek i opakowań blaszanych dla podmiotów branży spożywczej, ale z dostępnych u nas produktów skorzystać mogą także osoby prywatne w swoich gospodarstwach domowych, które chcą przygotować trwałe, przez długi czas świeże przetwory i konserwy. Proponujemy również gotowe zestawy puszek spożywczych i puszki z plastikowymi wieczkami, a także zamykarki do puszek, ułatwiające przygotowanie i zabezpieczenie przetworów, konserw, pasztetów.

Naszym celem jest połączenie najwyższej jakości i oferty dostosowanej do oczekiwań naszych Klientów. Restrykcyjnie dbamy o zgodność asortymentu, który produkujemy i dystrybuujemy, z wszelkimi przepisami i normami prawnymi oraz technicznymi. Lista dostępnych towarów jest nieustannie poszerzana, w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm współpracujących z nami. Ponadto, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, stworzyliśmy własną markę JN FOOD, dzięki której możemy zaproponować Państwu nie tylko puszki spożywcze, ale także całe konserwy, przetwory, pasztety i gotowe dania.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą JN Pack Sp. z o.o. oraz do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. 


indeks.jpg