• Zestawy 200 szt.

Puszki spożywcze do konserw JN Pack w zestawie 200 sztuk to część oferty, którą kierujemy dla producentów żywności i gospodarstw domowych, wykazujących znaczne zapotrzebowanie na podobne produkty.

Puszki spożywcze – zestawy 200 sztuk – z łatwością wykorzystają Państwo do w procesie produkcji małych serii wyrobów spożywczych oraz weków, albo też – zamówione w wielokrotności 200 sztuk – jako uzupełnienie zapasów metalowych opakowań na żywność dla zaspokojenia bieżących potrzeb.

Puszki konserwowe wykorzystywane są przede wszystkim w przemyśle spożywczym – jako jedno z najlepszych rozwiązań dla przechowywania produktów i potraw. Długotrwale świeża zawartość, trwały i wytrzymały metal, estetyczne, minimalistyczne opakowanie, łatwość przechowywania i transportu – wszystkie te zalety sprawiają, że puszka spożywcza do konserw ma znaczną przewagę nad innymi typami opakowań. Ponadto puszka konserwowa od JN Pack z łatwością odpowie na potrzeby każdego klienta – zarówno osoby prywatnej, chcącej usprawnić proces domowego przygotowywania konserw i przetworów, jak i firm z branży – od małej i dużej gastronomii, przez usługi cateringowe, aż po przemysł spożywczy na każdą skalę.

Zachęcamy do składania zamówień na puszki konserwowe JN Pack. Cały nasz asortyment posiada wymagane certyfikaty i zezwolenia, niezbędne dla towarów mających kontakt z żywnością. Znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym szeroką ofertę m.in. właśnie na puszki spożywcze zestawy 200 sztuk – w najróżniejszych wymiarach oraz z różną pojemnością. Nasze produkty cenione są m.in. za łatwootwieralne wieczka EasyOpen, a także – konkurencyjną, doskonałą cenę. Dbamy o dostępność oferty i uzupełniamy regularnie stany magazynowe puszek spożywczych do konserw – dzięki czemu zapewniamy szybką realizację i wysyłkę.

Puszki spożywcze zestawy 200 sztuk mogą Państwo zamówić także w wariancie z plastikowymi dekielkami jako uzupełnieniem kompletu puszka+zamknięcie. Dodatkowe dekielki pomagają utrzymać świeżość konserwy po jej otwarciu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.