• Wieczka i pokrywki

Puszki spożywcze lub słoiki z zakrętką typu twist off to doskonałe rozwiązania nie tylko dla gastronomii i przemysłu spożywczego, ale także dla gospodarstw domowych, do których również kierujemy nasz asortyment. Można w nich bezpiecznie i zdrowo przetrzymywać artykuły i produkty spożywcze, podobnie jak wcześniej poddane obróbce termicznej potrawy. 

Oferta JN Pack to także zakrętki, wieczka na słoik, pokrywki na konserwy, plastikowe dekielki i inne zakrętki typu twist off. Trwałe i tymczasowe zamknięcia puszki czy słoików pozwalają wygodnie przechowywać żywność i zabezpieczyć ją przed szybką utratą przydatności do spożycia.

Odpowiednie przygotowanie konserw, przetworów i weków jest podstawą dla utrzymania świeżości potraw. Długotrwałe gotowanie, doprawianie, komponowanie składów. Tak samo, jak przepis i wykonanie, istotne jest jednak także opakowanie gotowej potrawy. Umieszczenie jedzenia w lodówce przedłuża jego potencjalne spożycie o kilka dni. W tym celu stosuje się dedykowane opakowania i plastikowe dekielki, odpowiedzialne za tymczasowe zamknięcie puszki czy pojemnika. Takiego typu rozwiązania znajdą Państwo również w JN Pack. Jeśli to niewystarczające dla Państwa potrzeb – zachęcamy do sprawdzenia tego, co przygotowaliśmy jeszcze dla Państwa w naszym sklepie internetowym.

Zakrętki do słoików, wieczka na słoik czy pokrywki na konserwy powinny dobrze przylegać do opakowania, być wykonane z dopuszczonego do kontaktu z żywnością materiału wysokiej jakości, cechować się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Długotrwałe przechowywanie żywności w magazynach, spiżarniach czy na półkach powinno z nimi przebiegać bezproblemowo. Gdzie znaleźć produkty o takich zaletach? W JN Pack!

Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów, nieustannie rozszerzamy nasz asortyment i uzupełniamy go o dodatkowe artykuły. Dbamy o dobrą dostępność produktów oraz ich wysoką jakość wykonania. Współpracujemy z cenionymi na rynku producentami, mają więc Państwo pewność, że zamówione zakrętki do stoików, plastikowe dekielki, zakrętki typu twist off będą zgodne z nawet najbardziej surowymi wymaganiami.